Aktuality

HĽADÁ SA MASKOT !

Mestská časť Košice – Nad jazerom hľadá svojho maskota, ktorý bude súčasťou kultúrnych podujatí. Chceme dať priestor našim deťom, preto vyhlasujeme súťaž o najlepší návrh. Viac info: https://www.jazerokosice.sk/cms/?p=32403

NO POČKAJ, ZAJAC!

Pripravili sme pre vás zábavné popoludnie s témou Veľká noc. Podujatie je určené deťom a je zadarmo. Prinesie zajac deťom sladké prekvapenie? Dajte si s nami kávičku a my zabavíme deti.

TALENT SHOW 2022
Prihláška na Talent show 2022 :

http://www.jazerokosice.sk/cms/?page_id=14602

ROK 2020

ZÁPISY DO TANEČNÝCH KRÚŽKOV

POZOR ZMENA! Deti si užívajú ešte pár dní prázdnin a potom naše Kultúrne stredisko Jazero ožíva 😍 Od 2.9. môžu rodičia prísť na zápisy do tanečných krúžkov rôznych tanečných štýlov . Na základe najnovších odporúčaní Ministerstva školstva a rozhodnutí RÚVZ začíname kolotoč cvičení a športov pre deti aj dospelých od 1.10. Tešíme sa na vás.


OZNAM

Milí rodičia, deťúrence, každý deň sa nás pýtate, či chystáme v letných mesiacoch denný tábor Jazeráčik. Veľmi nás mrzí, ale na základe rozhodnutia RÚVZ tento rok tábor nebude. Prajeme vám krásne leto plné zážitkov.

V Kultúrnom stredisku Jazero nebudú prebiehať cvičenia do 31.8.2020. Aktivity od septembra 2020 rozbiehame v plnom rozsahu. Ohľadne záujmu o prenájom priestorov nás kontaktujte mailom ildiko.szegedyova@jazerokosice.sk alebo petra.bencova@jazerokosice.sk, resp. telefonicky na tel.č. 055 / 302 77 14 .

OZNAM

Milí rodičia, lektori, cvičitelia, cvičenci i deti, na základe najnovších odporúčaní ministerstva zdravotníctva, RÚVZ a Mesta Košice v platnosti od 9.3. zatvárame Kultúrne stredisko Jazero, nebudú sa konať žiadne aktivity, cvičenia a tréningy, ani prenájmy. O ďalších zmenách Vás budeme informovať

https://www.kosice.sk/clanok/mesto-kosice-pozastavilo-vsetky-vlastne-kulturne-spolocenske-a-sportove-podujatia

MDŽ

Milé slečny, dámy, mamky a staré mamky, ❤️

príďte si užiť deň pre seba!🌷 V Kultúrnom stredisku Jazero na Spišskom námestí budeme spoločne v piatok 13. marca 2020 oslavovať Deň žien. Naši hostia vás budú rozosmievať, krášliť a baviť.🌺 Tešíme sa na vás už od 10.00 hodiny. Vstupenky na talkshov, ktorá začína o 17.00 hodine, si môžete zakúpiť na Miestnom úrade MČ Nad jazerom na Poludníkovej 7 alebo v Kultúrnom stredisku na Spišskom námestí 1. 👍

Prázdninová korčuľovačka

Jarné prázdniny v našom kraji štartujeme korčuľovačkou ⛸⛸

Síce trochu v predstihu, ale o to s väčšou radosťou odštartujeme jarné prázdniny pre našich školákov – v sobotu 22. februára pozývame na Prázdninovú korčuľovačku do Crow arény.👍👍 Lístky si môžete zadarmo vyzdvihnúť v Kancelárii prvého kontaktu na Miestnom úrade na Poludníkovej 7, alebo v Kultúrnom stredisku na Spišskom námestí 1.

Memoriál Gálovcov

Ak ste zdatný v stolnom tenise, prihláste sa na turnaj, ktorý organizuje Mestská časť Košice Nad jazerom v sobotu 8. februára 2020 na ZŠ na Družicovej ulici od 9.00 hod. Registrácia je nevyhnutná do 3. februára 2020 na adrese: sport@jazerokosice.sk.

Hrá sa v kategóriach muži do 50 rokov a nad 50 rokov, ženy a juniori od 13 do 18 rokov. Turnaj organizuje mestská časť na počesť zosnulých Jazerčanov, ktorí boli nadšencami tohto športu.

Zahlasujte za Žihadielko na Jazere

Chceme vyhrať detské ihrisko Žihadielko, na ktorom sa budú hrať naše deti!  Musíme však zvíťaziť vo VEĽKOM HLASOVANÍ, ktoré sa začína v pondelok 13. januára o 9.00 hodine. Po našom víťazstve ho investor postaví na Sputnikovej ulici. Spojme sa  a  hlasujme za Žihadielko na Jazere.

Ako na to?

1. Na web stránke www.zihadielko.sk sa zaregistrujte – registráciu potvrdíte overovacím kódom, ktorý vám zašlú vo forme bezplatnej SMS na vami zadané mobilné telefónne číslo.

2.Každý zaregistrovaný účastník bude môcť raz za 24 hodín zahlasovať za vybranú lokalitu – v našom prípade za Košice – Nad Jazerom.

3.Ďalší bonusový hlas navyše je možné každý deň získať za zvládnutie jednoduchej online hry. 

Váš hlas je rozhodujúci! A hneď od začiatku, pretože potom je už ťažké dohnať náskok súperov.

Podpichnite priateľov, nech hlasujú za ŽIHADIELKO NA JAZERE.

JAZERSKÉ VIANOCE

Jazerské Vianoce už o dva týždne 👍

….vločky snehu ešte nespadli❄️, ale Vianoce určite budú🎄…Pozývame vás na Jazerské Vianoce vo štvrtok a piatok 12. a 13. decembra na Spišské námestie pred OC Branisko. Príďte sa zabaviť, stretnúť priateľov, ochutnať starostovský punč a kapustnicu… Už o 10. 00 hodine rozbalíme ponuku od remeselníkov, ochutnáme vianočné dobroty, popoludní otvorí Mikuláš 🎅 svoj batoh pre deti a čaká vás aj veľa skvelej muziky. Od 16.00 hodiny Košickí Špivaci, Peter Stašák, Anka Gaja, Tomi Súčik a Marek Lacko a mnohí ďalší umelci z našej mestskej časti.

Jazerské Vianoce štartujeme vo vašej spoločnosti!❤️

JAZERSKÝ STREETBASKET

Ak ste nadšení basketbalisti, prihláste sa na našu jazerskú súťaž. V piatok 7. júna organizuje mestská časť pod záštitou starostky Lenky Kovačevičovej 5. ročník Jazerského street basketu. Súťažiť sa bude v areáli Súkromnej základnej školy na Dneperskej ulici od 12:30 hod. Prihlásiť sa môžu 4-členné tímy mladších žiakov, starších žiakov, juniorov, mužov a žien
do 3. júna na adrese: jazersky.streetbasket@gmail.com

Deň detí na našom sídlisku

Hovorí sa, že najkrajšie spomienky máme na detstvo. Doprajte aj vy svojim deťom, aby mali na čo raz spomínať … Príďte s nimi na nezabudnuteľnú oslavu detstva v sobotu 1. júna od 14.00 hodiny do rekreačnej lokality.
Tvorivé dielne, hry, atrakcie, maľovanie na tvár, penová a bublinová show, poníky, zaujímavé aktivity na triedenie odpadov a sladké odmeny za súťaže. Oslávte Medzinárodný deň detí v našej mestskej časti.

torok 30.4. budeme mať koncert pre verejnosť v rámci 5.ročníka Dní Ukrajiny, „bodku“ za týmto ročníkom si môžete pozrieť v našom Kultúrnom stredisku Jazero o 17:00 hod. Preto sú aktivity – tanečná G mini a Bodystyling s Agi zrušené, Batuku sme presunuli na štvrtok 2.5. o 18:30. V stredu 1.5. je štátny sviatok, stredisko je zatvorené.

Jazeráčik 2018