JAZERSKÉ VIANOCE

Jazerské Vianoce už o dva týždne 👍

….vločky snehu ešte nespadli❄️, ale Vianoce určite budú🎄…Pozývame vás na Jazerské Vianoce vo štvrtok a piatok 12. a 13. decembra na Spišské námestie pred OC Branisko. Príďte sa zabaviť, stretnúť priateľov, ochutnať starostovský punč a kapustnicu… Už o 10. 00 hodine rozbalíme ponuku od remeselníkov, ochutnáme vianočné dobroty, popoludní otvorí Mikuláš 🎅 svoj batoh pre deti a čaká vás aj veľa skvelej muziky. Od 16.00 hodiny Košickí Špivaci, Peter Stašák, Anka Gaja, Tomi Súčik a Marek Lacko a mnohí ďalší umelci z našej mestskej časti.

Jazerské Vianoce štartujeme vo vašej spoločnosti!❤️

JAZERSKÝ STREETBASKET

Ak ste nadšení basketbalisti, prihláste sa na našu jazerskú súťaž. V piatok 7. júna organizuje mestská časť pod záštitou starostky Lenky Kovačevičovej 5. ročník Jazerského street basketu. Súťažiť sa bude v areáli Súkromnej základnej školy na Dneperskej ulici od 12:30 hod. Prihlásiť sa môžu 4-členné tímy mladších žiakov, starších žiakov, juniorov, mužov a žien
do 3. júna na adrese: jazersky.streetbasket@gmail.com

Deň detí na našom sídlisku

Hovorí sa, že najkrajšie spomienky máme na detstvo. Doprajte aj vy svojim deťom, aby mali na čo raz spomínať … Príďte s nimi na nezabudnuteľnú oslavu detstva v sobotu 1. júna od 14.00 hodiny do rekreačnej lokality.
Tvorivé dielne, hry, atrakcie, maľovanie na tvár, penová a bublinová show, poníky, zaujímavé aktivity na triedenie odpadov a sladké odmeny za súťaže. Oslávte Medzinárodný deň detí v našej mestskej časti.

torok 30.4. budeme mať koncert pre verejnosť v rámci 5.ročníka Dní Ukrajiny, „bodku“ za týmto ročníkom si môžete pozrieť v našom Kultúrnom stredisku Jazero o 17:00 hod. Preto sú aktivity – tanečná G mini a Bodystyling s Agi zrušené, Batuku sme presunuli na štvrtok 2.5. o 18:30. V stredu 1.5. je štátny sviatok, stredisko je zatvorené.

Jazeráčik 2018